Читайте на Zefir.ua

Представлена киноверсия концерта «Океана Ельзи»

Представлена киноверсия концерта «Океана Ельзи»

Вчера состоялся закрытый показ OE.20 LIVE IN KYIV – киноверсии легендарного концерта группы «Океан Ельзи» на НСК «Олимпийский»Группа «Океан Ельзи» вместе с лидером Святославом Вакарчуком посетили закрытый показ OE.20 LIVE IN KYIV – киноверсии киевского концерта группы. В нее вошло только 20 из 35 исполненных на концерте песен: музыканты отбирали их, опираясь в первую очередь на качество записи.

https://www.youtube.com/watch?v=0l7eojVczCA
Официальный трейлер OE.20 LIVE IN KYIV

«Ми всі живі люди, наприклад, в пісні «Холодно» була дуже розстроєна акустична гітара. Це? знаєте, як дівчина.. Коли вона збирається на якесь побачення, вона завжди знає, що краще вдягнути, а чого краще не вдягати», – объяснил Святослав Вакарчук.

По словам Вакарчука, создателям киноверсии пришлось изрядно потрудиться, чтобы добиться максимальной естественности и качества звука:

«Це було досить непросто насправді, тому що в OE.20 LIVE IN KYIV багато речей звучить краще, ніж було насправді, ми не будемо цього приховувати, багато чого було потрібно вилизувати. Але ніхто нічого не переспівував, ніхто нічого не перегравав, бо це неможливо технічно, але звук ми вилизували, як могли. Це була довга робота».

Представлена киноверсия концерта «Океана Ельзи»

После первого показа OE.20 LIVE IN KYIV на большом экране лидер «Океан Ельзи» поделился впечатлениями от просмотра:

«Я перший раз побачив «Океан Ельзи» збоку. Чесно кажучи, мені сподобалось. Трохи голова боліла, бо трохи голосно було, я не знаю, чи болить у вас голова на концерті, видно, ми звикли більше на сцені стояти, ніж перед сценою.

В нас ніколи не вдавалося нормально записати концерт. Завжди виходило щось не те. Є декілька концертів, які ми зняли, їх показували на наших телеканалах, але телебачення — це трішки менш вибагливий формат, ніж кіно. Ти подивився його між рекламою, поки їси, і воно ніби нормально, а коли ти свідомо приходиш дивитися продукт у кінотеатр, все має бути якщо не бездоганно, то по-максимуму зроблено по якості. Раніше нас воно просто не влаштовувало.

Чи я задоволений OE.20 LIVE IN KYIV до кінця? Мабуть, ні. Чи я задоволений і готовий показати це людям? Так, мені здається є чим пишатися».

https://www.youtube.com/watch?v=1ekDwY0WaP8
Океан Ельзи – «На Небі»

Показ OE.20 LIVE IN KYIV в кинотеатрах Украины начнется с 26 февраля. К тому же, каждый, кто посмотрит киноконцерт, не только зарядится множеством самых приятных эмоций, но и сделает доброе дело: часть средств от показа OE.20 LIVE IN KYIV будет перечислена Львовскому военному госпиталю.

Представлена киноверсия концерта «Океана Ельзи»
Представлена киноверсия концерта «Океана Ельзи»
Представлена киноверсия концерта «Океана Ельзи»
Представлена киноверсия концерта «Океана Ельзи»

Фото: пресс-служба

Top

Присоединяйтесь к Zefir.ua
в социальных сетях


Warning: file_put_contents(/var/www/www-root/data/www/zefir.ua/wp-content/uploads/essb_compiled/2566c291e59e185c12a331fef1e235f3.css): failed to open stream: Permission denied in /var/www/www-root/data/www/zefir.ua/wp-content/plugins/easy-social-share-buttons3/lib/core/cache/essb-precompiled.php on line 58

Warning: file_put_contents(/var/www/www-root/data/www/zefir.ua/wp-content/uploads/essb_compiled/2566c291e59e185c12a331fef1e235f3.js): failed to open stream: Permission denied in /var/www/www-root/data/www/zefir.ua/wp-content/plugins/easy-social-share-buttons3/lib/core/cache/essb-precompiled.php on line 58