Читайте на Zefir.ua

«Бумбокс» и The Gitas представили совместную песню «Тримай мене»

«Бумбокс» и The Gitas
Андрей Хлывнюк и Саша Чемеров. Фото: facebook.com/boomboxfamily/

«Бумбокс» и The Gitas записали совместный сингл «Тримай мене», который будет представлен в трех версиях. Сегодня состоялась премьера оригинальной версии песни

Андрей Хлывнюк и Саша Чемеров давно держали в голове идею записать совместную композицию и вот, наконец, сделали это. Потенциальный хедбенгер лета-2018 – песня «Тримай мене» – объединяет людей, города и альбомы: группы «Бумбокс» и The Gitas, Киев и Лос-Анджелес, студии  «Бобiна Records» и Red Gate Recorders, и два альбома – «Бумбокса» «Таємний код», который находится на стадии записи и записанный за два года мини-альбом The Gitas «Purge» – в Украине выйдет специальным изданием.

«Перш за все, хочу подякувати тобі Сашко за можливість записати пісню, яку ми повинні були зробити ще 10 років тому. Та краще пізно, ніж ніколи. Вийшла просто офігенна пісня, котру я залюбки слухаю сам, і яка мені не набридла, незважаючи на те, що ми її вже тисячі разів послухали, поки зводили. Це було круто!», – благодарит коллегу Андрей Хлывнюк.

Всего планируется три версии трека: оригинальная, которую мы услышали сегодня, акустическая и версия Саши Чемерова.

«Пісня дуже глибока і головне, що в ній є – це повітря, яке залишається для слухача. Кожен зможе сам натягнути на себе свій сенс, не зважаючи на те, що ми з Андрієм теж кожен вкладали туди свої смисли. Там є і між рядками, і в рядках, і в настрої музики, і в подачі, у тому, як ми це робимо, як співаємо, як ми це відчуваємо», – рассказал о песне Саша Чемеров.

О процессе создания песни музыканты рассказали в интервью для FDR:

Андрей Хлывнюк: Влітку 2017-го року спонтанно виникла ідея цього релізу, точніше ми повернулися до неї. Я дуже давно її виношував, але то часу не було, то щось інше заважало. Все почалося з того, що гітарист групи Димна Суміш, Сергій Мартинов запропонував гітарний риф, а Сашко в Лос-Анджелесі написав…

Саша Чемеров: Я ще тут написав. Я взяв цей риф, переклав щось туди-сюди, з’явилася мелодія, але не було тексту. Слова я написав, коли летів із України в Америку і дописав, коли вже прилетів у Штати.

А. Х.: Відповідно я теж мав свій текст і свою пісню на цей риф. Я дописав до мелодії, яка мені дуже сподобалася, брідж. І ми записали кожен на своєму континенті вокали, звели це все докупи і отримали пісню декількох гуртів. Трьох як мінімум: Бумбокса, The Gitas та Димної Суміші, адже над однією із версій цієї пісні працювали музиканти Димної Суміші, гурту, якого, на жаль, вже не існує. Дякуємо, хлопці!

С. Ч.: Так, дякую всім, хто брав участь у запису пісні на Бобiна Records у Києві, та на Red Gate Recorders у Лос-Анджелесі.

Концертная премьера песни состоится 7 июля на Atlas Weekend-2018. Во время выступления «Бумбокса» группы исполнят ее вместе.

Автор слов: Андрей Хлывнюк, Саша Чемеров
Автор музыки: Саша Чемеров, Сергей Мартинов
Лейбл: «Музика для Мас»
Запись: «Бобіна Records» (Київ) и Red Gate Recorders (L.A.)
Обложка сингла: Гоша Винокуров

Top

Присоединяйтесь к Zefir.ua
в социальных сетях