Читайте на Zefir.ua

Любовь и космос: новая «Мелодія» The Hardkiss

The Hardkiss познакомили с третьим синглом из своего будущего альбома «Залізна ластівка» – украиноязычной песней «Мелодія» и космической видеоисторией

Невероятно красивая, нежная, трогательная видеоработа и песня «Мелодія» группы The Hardkiss – это история о чистой и счастливой любви.

«Це зізнання дівчини, маніфест коханій людині, — расказывает фронтвумен The Hardkiss Юлия Санина. — Коли людина закохана — вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий — єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати у пісні, а Валу показати у кліпі, що любов — вона дуже різна і багатогранна. У кожного в житті своя мелодія. Для одного це кохана людина, для іншого — кращий друг, для батьків — їхні діти. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але коли знайде — порине в неї з головою, зануриться у цей Космос».

По традиции, режиссером нового видео The Hardkiss стал гитарист группы Валерий Бебко. Оператором же выступил Ярослав Пилунский.

Валерий Бебко рассказал о том, почему видео получилось таким «космичным»:

«Проаналізувавши майбутній альбом, ми дійшли висновку, що в ньому буде стільки космосу, чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити космічну концепцію.

Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-ті роки, вулиця, на якій люди поспішають по своїх справах і не помічають прибулицю з майбутнього. Друга площина — це Космос, в якому і розгортається історія кохання двох астронавтів. Від цієї любові все навколо вибухає і розбивається на атоми».

Мы с нетерпением ждем третий студийный лонгплей группы, релиз которого назначен на сентябрь, а также большое шоу «Залізна ластівка», которое соберет всех поклонников группы в столичном Дворце Спорта 19 октября.

Фото: Андрей Максимов

Top

Присоединяйтесь к Zefir.ua
в социальных сетях