Читайте на Zefir.ua

«Бумбокс» представил композицию «Колишня» из будущего альбома

Премьера композиции «Колишня» группы «Бумбокс»

В сети появилась первая «ласточка» из будущего ЕР «Голий король» композиция «Колишня». Впервые она прозвучала на большом концерте в Минске в феврале этого года, и с тех пор по сети бродила любительская запись. Андрей Хлывнюк говорит, что это одна из самых серьезных песен в репертуаре группы «Бумбокс». Давайте послушаем:

Андрей Хлывнюк о песне «Колишня»:
«Колишня» – це не тільки розмова о третій годині ночі з тишею з того боку телефонної рубки. Це ще і риторика на тему жіночої краси в тому вигляді, в якому її сприймає сучасна культура. У світі худих і молодих, відомих і не дуже, щось пішло не так. Поняття жіночої і чоловічої краси загубилося в силіконово-ботоксних джунглях. Про це «Колишня» – мікс з джанглу, блюзу і нової рок-музики. Ми зробили цю пісню дуже швидко, думаю, на все витратили пару днів, і в цьому, безумовно, заслуга Павла Литвиненка, саундпродюсера синглу «Голий Король» і нашого клавішника. Незважаючи на те, що пісня писалася легко, на мій погляд, вийшла одна з найсерйозніших пісень в арсеналі «Бумбоксу», наскільки, звичайно, популярна музика може бути серйозною».

«Колишня», EP «Голий Король»
Текст: Андрей Хлывнюк
Музика: Андрей Хлывнюк, Павел Литвиненко
Саундпродюсер: Павел Литвиненко
Звукорежиссер: Дмитрий Хомулко

Премьеру клипа на «Колишню» ждем 7 марта.

Уже известно, что этим летом группа «Бумбокс» выступит на фестивалях Atlas Weekend, «Бандерштат», Mainstage, «Импульс-фест» и др.

Фото: Анастасия Горностай / zefir.ua

Top

Присоединяйтесь к Zefir.ua
в социальных сетях